Skip to content

If you are having any Holiday Gatherings- Start stocking up on your Pepsi Products. They will be $1 each  thru 11/7

pepsi-family-dollar

Buy (3) Pepsi Brand 2 liters on sale $3/3 ( Not sure but I think you have to buy 3 for the sale price)

Final Cost $1 each

Share Our Post

Share this posts through social bookmarks.

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

You may like other posts.

Comments

Tell us what you think.

There are no comments on this entry.

Trackbacks

Websites mentioned our post entry.

There are no trackbacks on this entry.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.